| AdyAG a întrebat:

Hey Am si eu nevoie de un raspuns urgent, va rog! Vreau sa imi fac un channel de vlogging pe YouTube si nu stiu ce nume sa pun! Vreo idee? Funda!*

Răspuns Câştigător
| Forevăr a răspuns:

Depinde ce pasiuni ai si ce iti place happy Daca te cheama Ady (am vazut pe profilul tau) poti pune, de exemplu, : AdyBlue (sau alta culoare ), AdyIsHere etc. Sau daca nu vrei sa apara numele tau poti incerca sa pui o combinatie de cuvinte intr-o limba straina (depinde de preferinte) sau ceva gen ''carpeDiem'' (= traieste clipa). Sunt o gramada de nume din care ai putea alege, dar trebuie sa fie ceva original : ceva care iti place.

2 răspunsuri:
| Lariiiiiiii a răspuns:

Bună
Coca-Cola
MyBlog
Soryy, I like
You're Beautiful
O noua lume
This is my life
Ca the angel
Un alt început
Jurnalul meu
My diary
O sticlă de Jack
Jack Daniels
Sper că ţi-am fost de ajutor!

| ionutalex13 a răspuns:

Cum se prepara diferite mancaruri