| ElizaSun a întrebat:

Hey! Am si eu niste intrebari pentru fete: Ce placa de intins parul imi recomandati? Voi de care aveti?
P.S.: Am vazut acum ceva timp placa asta pentru intins parul: http://www.remington-style.ro/......500-9.html O are cineva? Daca da, care este parerea voastra despre ea? Am vazut multe pareri pozitive, dar intreb si eu.;)

1 răspuns:
| PuștoaicaPanda a răspuns:

E foarte bună placa Remington.Este ceva mai costisitoare decât celelalte, dar e mai bună, își merită banii după părerea mea. Dacă vrei să-ți cumperi placa, ți-o recomand. Eu sunt mulțumită de placa mea Remington. Sper că te-am convins să faci o investiție de durată! happy