| boborock2011 a întrebat:

cam ciudata :

ce fel de ghiozdane se poarta la liceu? adica, gen rucsac, mape, genti de mana...big grin
raspuns urgent!

Răspuns Câştigător
| nutty a răspuns:

Se poarta cam orice, de tine depinde ce iti place. De obicei rucsacul se poarta, fiind f practic, poti cara multe in el, si merge la orice, mai ales la haine mai sport sau uniforma :-s. Mapa e buna pentru zilele mai usoare, in care ai de carat gen 2 manuale si cateva caiete (asta insemnand ocazional). gentile de mana sunt f incomode.Eu te sfatuiesc sa iti iei un ghiozdan/rucsac, ca la astea se echilibreaza greutatea in spate si nu e greu sa cari oricat pui in ele. Bafta la liceu! peace sign

6 răspunsuri:
| MaDa_4027 a răspuns:

Un fel de genti

| FoXy a răspuns:

Pai fetele poarta gentutze.

baietii rucsacuri...

parerea mea

:*

| Brunettedlk a răspuns:

Cred ca niste genti...

| Dediii. a răspuns:

Cel mai ok e un rucsac, cum iti place tie happy

| lavynya1 a răspuns:

Mi se pare super demodat sa vi cu rucsac la sclbig grin. Daca esti baiat cu geanta pe o parte sau mapa.Cu rucsac mi se pare ceva de genu cls I big grin