| xXLegendBekZxX a întrebat:

Hey, am vazut mai demult in ultimul episod din Iubiri secrete cand s-au impacat Maria si Andrei. Avei idee numele melodiei? Iata videoclipul. Muzica incepe la minutul 8:49: http://www.youtube.com/watch?v=lazQU68njIQ&feature=relat ed
Ofer funda!

3 răspunsuri:
| SwettyCat a răspuns:

Buna! poti revedea episodul in luna februarie 2012. O sa revin la intrebare cand o sa imi mearga mai bine netul...aaa daca nu stiai va reincepe pe 29 februarie.

| SwettyCat a răspuns:

Nu stiu melodia.dar seamana cu melodia felinelor - a la nanita nana dar sunt sigura ca nu este asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu, nu te pot ajuta!