| deea_5125 a întrebat:

Hey.As vrea niste statusuri pentru invidiosi.mersi:**fundita.

Răspuns Câştigător
| HelloWirus a răspuns:

E timpu` Sa trec la nivelu` urmator. Ce pacat ca tu ramai la capitolu` anterior

Hey tu.Frumoasa din padurea adormita.Nu adormi tu definitiv sa mai scapam de o vita? :d

Are pretentii`, Are intentii` bune. E Cea Mai Scumpa Din lUme, E SeriOasa NuU`i Arde De GlUme

Fata e criminala`, e bet0n. Nu merge la ea decat daca esti campion;* E fenomenaLa deloq` Banala [-x Demantiala Chiar faTaLa 0riginala si Senzuala nu crezi ca` sunt reala`

Cand ma barfesti, imi dai satisfactie…cand ma inidiezi, imi dai importanta…cand ma copiezi, imi dai valoare…orice ai face p mine nO ma doare.

Nu E nevoie Sa Ma placa toata Lumea.La fel Cum Nici Eu` Nu`i Plac Pe toti!

Sh s`au spus multe vorbe rele despre noi. *** la toti care auu vrt s` ne traga inapoi!

De cite ori ma veti privi cu ura si manie, de atitea ori va voi zambi cu multa simpatie.

Asa a fost mereu si nu se va schimba ceva, pentru ca nu au o viata-a lor stau s-o comenteze pe-a mea dar eu ma amuz si nici nu stiti cat ma bucur ca ei sunt soricei in ochii mei de vultur.

Tuturor celor care au aruncat cu pietre in mine…MULTUMESC …cu ele mi-am construit castelul!

M-am nascut sa fac fite, nu sa le suport pe'ale altora

niciodata nu e prea tarziu! toate trebuie' sa le incerci, incearca-le pe viu! cand toate javrele se prefeac ca stiu. ridica doar degetul mijlociu _||_ [tarfo, ai grija sa nu calci in cioburi ca te spargi in figuri] hai ca e divin

Hai uita-te la mine ca mereu imi merge bine.Hai uita-te incoace.Nu's figuri de la versace nici arfe originale.ci doar fite MONDIALE.ca tine intr-o zi vad zece.stilul tau ma lasa rece.nu esti primul care incearca cu VRAJEALA sa ma faca.

De3yutza i-a vezi daca iti place asta.Nu exista ganduri rele doar idei iesite din comun la fel cum nu exista nici un gand bun pe care sa vi-l spun

Nu sunt rea sunt smecheryta, si stiu sa ma fac iubita, nu ma crezi hai la o'ncercare sa vedem care-i mai tare.

Imi iubesc prieteni dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fiu cu o treapta deasupra lor

I learned that it takes years to gain trust
And only a few seconds to lose it...

Pentru totzii dusmanii mei... le doresc in fata casei 3 masini, POLITIA, SALVAREA si POMPIERII

Sper sa iti fie de folos. Funda?

1 răspuns:
| deea_5125 explică:

Ms:* HelloWirus. Exact ce cautam.