| galinaanonim a întrebat:

Hey, as vrea pe viitor sa devin medic, am ceva variante dar nu stiu care se plătește mai mult de exbig grinermatolog, Pediatru, Cardiolog Pediatru

Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Întâi să intri la facultate, sa faci fata examenelor si dupa ce o termini, vezi ce si cum.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Dacă tu vrei să devii medic fiindcă se plătește mai bine atunci alege altă facultate, devin-o it-st de exemplu.

| Eireann a răspuns:

Ce specializari aveam in cap in anul 1 sau 2 de facultate si ce am ajuns sa fac sunt complet diferite. Ai 6 ani la dispozitie sa te gandesti si sa te razgandesti mai ales ca o sa capeti o idee cum e fiecare specializare. Cat despre bani, depinde unde lucrezi, cat lucrezi, cat esti de bun.