| Smerix a întrebat:

Hey as vrea sa ma angajez vara asta ca promoter, am 17 ani. M-ar interesa cam cat se castiga/ora si ce alte alternative de joburi as mai putea aveathinking

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Castigi putin ca promoter, bien depine acum si unde prinzi. CRed ca undeva la 3 lei pe ora? Sau nici atat?

| Samariteanul a răspuns:

Un alternativ bun ar fi sa te faci chelner.Eu acum fac 16 ani si as vrea sa ma fac unul.Castigul ne e exagerat de mare, dar te va ajuta pe viitor si nu strica putina experienta.Multa bafta!