| alinushcretush a întrebat:

Hey! As vrea si eu cateva statusuri frumoase de dragoste pentru el, dar nu foarte multe.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

"...Iubirea este ca o floare: Noi o plantăm în inimă, ea, crește, se usucă și moare. Iar când gâsim alta cu adevărat, această se plantează singură, crește și devine nemuritoare..."

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Noi nu-l iubim pe el, tu ai aceasta onoare.

| IonutCostinBancila a răspuns:

Poi dragostea e ca o samanta o plantezi infloreste dupa poate merge mai departe daca nu se usuca si gata dar daca cauti pe cineva care chiar te iubeste si tu il iubesti treci mai departe