| MaryaSiAtÂt a întrebat:

Hey! Astfel de bretele pot fi purtate si de fete? http://images3.okr.ro/......00_700.jpg

Dau funda! Multumesc.

5 răspunsuri:
| Mălinuşaaa a răspuns:

Heii happy De ce nu? Chiar ar arăta bine happy Baftă kiss Te pup. bye. wave

| dalmma a răspuns:

Da ... funda ?

| Banannie a răspuns:

Da, si vin super smecher cu un tricou mulat/camasuta bagat(a) in pantaloni, si cu cizme lungi smug

| roxycool a răspuns:

Nu arata fain

| Alecsiia a răspuns:

Da, dar depinde si la ce fel de costumatieee le porti, daca e ceva mai elegant nu. dar daca e un stil cu pantaloni largi si tenisi etc, meerg :*, funda?