| Crysstynaa_1272 a întrebat:

Hey baietii ce va place la o fata? Sa fie mai slaba sau mai grasuta ce alegeti? Sa fie blonda, bruneta, roscata, ochii caprui, verzi,, albastri? Caracterul vulgar sau cuminte?

Răspuns Câştigător
| 12Afasa2 a răspuns:

Inaltime-1,60-1,72big grin
Paru:Bruneta,Castanie
Ochi:Caprui,Verzi
Nici prea cuminte.Sa fie.De gasca dar nici sa injure mai rau ca minelaughing)

2 răspunsuri:
| X a răspuns:

Depinde eu prefer fetele mai slabe, blonda cu suvite negre sau bruneta, ochii albastri imi plac ff mult dar merg si restul caracter clar cuminte.Depinde de cum arata fata nu trebuie neaparat asa

| anonim_2130 a răspuns:

Blonda 1,60. ochi albastri. tate cat bidoanele love struck... orice blonda iesi mai repede in evidenta :X