| alexandra37 a întrebat:

Hey... bunA... ce carti de engleza de incepatori cunoasteti?big grin

Răspuns Câştigător
| 인스피릿 a răspuns:

Hey alexandra. Eu ti-as recomanda un software care e mult mai util decat orice carte. Lucrezi la microfon, deci se ocupa si de pronuntia ta. Are nivele de la incepator la avansat, si are optiunea de a-ti optimiza cursurile. Programul e Rosseta Stone v3. Pe mine m-a ajutat foarte mult cu limba japoneza, pot spune mandra ca stiu sa vorbesc si ca am o pronuntie destul de buna. Se ocupa si de partea de gramatica ^_^

2 răspunsuri:
| me a răspuns:

Snapshot,
highflyer
funda?

| thegreatgatsby a răspuns:

Cartile de la Oxford sunt cele mai bune. Le gasesti la Diverta