| Aniela2777 a întrebat:

Hey buna cine ma poate ajuta? As vrea sa imi prind si eu parul ca in poza: http://i0006.photobucket.com/......sHair6.png ...Cu ce as putea sa il prind? Nu cred ca se gasesc de cumparat accesori anumite pentru prins parul asa:(. Dati`mi idei cu ce l`as putea prinde.

Răspuns Câştigător
| Dxi a răspuns:

Se gasesc peste tot chestiile astea. La orice magazin cu accesorii, la mall, la Takko aveau acum cateva saptamani, in cel mai rau caz poti sa-ti prinzi un siret pe cap, sau ai putea sa-ti confectionezi tu o banda cu niste ata. Bafta. Funda?