| anonim_4396 a întrebat:

Hey happy.
Ce metode bune de flirtat stiti? Pentru ca urmeaza un an scolar nou si chiar imi place de un tip si as vrea sa vad daca am vreo sansa. Adica, tipul e popular si increzut, dar cum mine e mai timid >:". Nu stiu cand as putea sa vorbesc cu el, avand in vedere ca e tot timpul cu gasca de populari, deci ajutati-ma si cu asta laughing.
Multu' mult!

Răspuns Câştigător
| ingermik a răspuns:

Buna.

Stai de vorba cu el intreaba-l ce face uitate in ochii lui vorbestei despre ce ii place lui te dai pe langa toti din grupa lui ii spui la totii buna baieti ce mai faceti? apoi il stragi pe el deoparte si vorbesti cu el. sper ca te-am dat niste sfaturi :* FUNDA!?:*