| Alekssa a întrebat:

Hey! Ce nume de utilizator sa imi pun pe facebook? Aveti >ideei?---Funda

5 răspunsuri:
| Bitter a răspuns:

Numele de pe TPU.

| Teooooooo a răspuns:

Daca nu vrei sa-si dea toata lumea seama ca esti o pitipoanca naspa si mai prostuta, pune numele tau real.
PS: NU FOLOSI: 3=e, @=a, 0=o, 00=u, w=v, $=s=z, +=t etc. (Si astea te pot da de gol)!

| PoohZeta a răspuns:

Daca iti place sa bei (Carmolista:X:X)
Daca esti obsedata de sex (Futacioasa:X:X)
si tot asa laughing

| Ioanaa1999 a răspuns:

Numele tau de exemplu-----nume doua puncte x sau d sau) sau ce semn vrei tu

spuma de lapte praf

nume+kinder, pepsii sau orice alta porecla vrei... Sper ca te-am ajutat.

| mafio0 a răspuns:

Nu cred ca poti. trebuie sa-ti pui numele tau.