| Erica33 a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul A WALK TO REMEMBER (o iubire de neuitat) drspre un baiat rau care se indragosteste de o fata(fiica unui preot) si o sa se schimbe total pentru ea si afla ca are cancer si ea moare la final...E cel mai frumos film din lume! Stiti si alte filme la fel?

2 răspunsuri:
| Doηηa a răspuns:

Da,da...l-am vazut, minunat filmul.
Alte filme care le-am vazut si mi-au placut:
Keith, The Vow (2012),If Only (2004),Titanic (1997),The Notebook (2004),Remember Me (2010),Dear John (2010),Sweet November (2001)...cam atat.
Vizionare placuta! :*

| SkyNets a răspuns:

The first time, again 17, din raiul meu.
si mai gasesti alte filme asemanatore daca cauti pe cinemagia la categoria care a fost si filmu care l-ai vazut tu