| Flory003 a întrebat:

Hey! Ce puteti sa imi spuneti despre liceul Decebal din Bucuresti? Tocmai am fost repartizata acolo si as vrea cateva informatii despre program, colectiv, profesori etc.
PS: Am intrat pe stiinte sociale

Răspuns Câştigător
| mudokins78 a răspuns:

Acolo învăţ eu!
Profesori de nota 10!
Elevii nu sunt fiţoşi dar sunt puţin sălbatici.
Ţigani nu prea sunt.
Şi o să fi ok cu ştiinţele sociale.
Funda?

2 răspunsuri:
| lilwhitetrash a răspuns:

Si eu am fost repartizata aici, tot pe stiinte socialerolling on the floor

| Orte a răspuns:

Buna! Dupa un an la Decebal, ce imi poti spune despre liceu? Pe mine ma intereseaza in mod special daca sunt tigani/golani care se leaga de restul elevilor. Multu mult!