| EmonicaLaura a întrebat:

Hey! Cine imi da si mie niste statusuri foarte triste? Dar nu legate de moarte pentru ca se supara iubitul pe mine.big grin Ceva legat de prietenia dintre fete, care se destrama din cauza ca baiatului pe care il placbroken heart.
Cine ma ajuta cel mai bine fundita, restul vot.

PS:Nu vreau link uri, doar statusuri, dar nu multe, ci putine si foarte potrivite.

Răspuns Câştigător
| íOηέ a răspuns:

Majoritatea prietenilor sunt ca umbra. Nu apar decat atunci cand e soare.

Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu, nu te lasa cand ai probleme, prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme, se fac ca nu te cunosc.

E un nou inceput si tot ce am pierdut E pierdut deja demult si pun punct...