| Satisfaction a întrebat:

Hey...cine stie ce se intampla in partea a doua a concursului "Romanii au talent"?

3 răspunsuri:
| Passionlove a răspuns:

Imi dau doar cu parerea. Presupun ca ii vor strange pe toti cei ce au luat mai departe si vor avea numere noi prin care sa demonstreze ca au acel talent ce ni l-au prezentat si astfel se va alege un castigator de jur sau prin vot.

| Alexandra_2294 a răspuns:

Exista o finala.iar apoi cel mai bun i.a baniipuppy dog eyes!
Funda?smug

| Alexurukay a răspuns:

Nu se stie inca. cauta pe google daca tot intrebi. funda te rog