| Bi3 a întrebat:

Hey! cine stie cum se aprinde o tigara!?

8 răspunsuri:
| Angeline a răspuns:

Eu laughing O aprinzi si tragi, sa nu se stinga celalalt capat laughing

| Scriitoarea a răspuns:

Pai iei chibrituri sau bricheta si aprinzi partea alba a tigarii. E chiar simplu sa stii.

| antonG a răspuns:

Ar fi bine sa nu stii niciodata.

| greieras a răspuns:

Buna sa stii ca nu e mare lucru sa aprinzi o tigara. stii ce e mai greu? ca daca inveti sa o aprinzi o sa tot faci asta pana o sa iti afumi plamanii ...si stii ce e si mai greu? sa uiti cum se aprinde o tigara...

| Evellina_9707 a răspuns:

Cu bricheta, chibrit.

| iuliamo a răspuns:

Am vazut la mama...o ti in gura...si aprinzi brichetabig grin

| Denni_4804 a răspuns:

Toata lumea stie sa aprinda o tigara, putini stiu sa o fumeze.

| Rikardo_4615 a răspuns:

laughing) depindewinking