| loredanalorena a întrebat:

Hey! Cum se fac pe facebook chestiile alea..gen @+[(aici scrie numere)] si apoi zice sterge + si dai enter si scrie ceva?

Răspuns Câştigător
| AncaVG a răspuns:

Unde sunt numerele acelea sunt de fapt numerele paginilor al caror nume apare dupa stergerea "+".De ex. intri pe o pagina, oricare vrei tu, cu ceea ce vrei sa iti scrie, iar sus la link exista un sir de cifre, acelea le pui @+[sir de cifre] si iti iasa. Sper ca ai inteles. Funda?