| onlymeme a întrebat:

Hey.
cum se sterge definitv un cont de pe TPU?
funda

Răspuns Câştigător
| Anileda a răspuns:

Sus in dreapta scrie Contact, acolo ii scrii Ralucai un mesaj prin care soliciti stergerea contului.
Succes

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Intra in CONTACT si scrie Ralucai cu rugamintea de a sterge contul, este singura modalitate. Succes si numai bine!

| lol1232 a răspuns:

Te duci sus la Contact si ii trimiti un mesaj Ralucai ca vrei s iti stergi contul bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trimite mesaj la contact in care ceri stergerea contului si se rezolva dupa o anumita perioada de timp.