| ♥aŁєCsA♥ a întrebat:

Heyhappy

Cunoasteti coduri pentru jocul acela, OurWorld?big grin

Daca stiti, spuneti-mi si mie va rogbatting eyelashes dau fundita! :*

Răspuns Câştigător
| Namastee a răspuns:

Da stiu.joc OurWorld de mult si am lv 61 codurile se gasesc http://lastcookie.wordpress.com/ aici unde sunt si lucruri care urmeaza sa apara... exista un cod pe saptama in saptamana urmatoate a expirat si vine altul. ele se pot baga doar cu toolbar dar daca intri aici http://w02.ourworld.com/v11/track-toolbar1 si dai la Gems for free sus in dreapta si la cupon code.acolo va si scris Code iar sub spatiu pentru a completa cu codul App codul de sap asta este : petru orcine 53A9-E37A-DBB9-A5D2 iar petru cei care au si facebook si sunt conectati in timp ce joc 7CB2-C059-C922-68D7 Sper ca am ajutat :)

3 răspunsuri:
| Namastee a răspuns:

Cum a sp Baloo este pentru flow care se baga odata pe zi dupa ora 10 dimi dar este : test-mode 42 dai ENTER apoi scrii cryptobiologist

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cryptobiologist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate sunt expirate alea