| skiziiskiz a întrebat:

Hey:d.sunt fata si am 12 ani(si o luna). am 1.52 inaltime si 45 kg straight face
as vrea sa ma inalt.imi plc sa fac sport(exercitii, si la scoala ma joc volei in orele de sport). dar nu imi prea place voleiul, handbalul, innotul etc.nu imi placstraight face. doar la scoala le practic, cam din plictisealalaughing. vreau sa ma inalt si sa`mi "modelez"corpul sa arat mai bine(nu ca acum nu arat)
ceva idei plsss?

4 răspunsuri:
| 김남길 a răspuns:

Fara sport nu reusesti big grin

| andrey910 a răspuns:

Ai timp sa te inalti...ai doar 12 ani si daca vrei sa iti modelezi corpul trebuie sa te apuci de fitness...sau poti face exercitii acasa, cauta pe google exercitii pentru picioare si fese.

| ALEXANDRA_7471 a răspuns:

:O Doamne.LA 12 ani, am avut si eu 1. 52 si 45 de kg.hee hee Ce coincidenta.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inot!