| βσσblėėŝ a întrebat:

Hey! fundatonguemaine merg la ziua unei prietene si nu prea stiu cu ce sa ma imbrac si cum sa'mi fac parul.big grinceva idei?
p. s:am parul lung imi ajunge pana la coatehappy

Răspuns Câştigător
| Denisa85 a răspuns:

Buna!
In primul rand la multi ani si sarbatori fericite!kiss
Pai, niste colanti negri, un pulover lung, sau un sarafan, cizme cu talpa ortopedica, si coafura o poti face cu clama glamurette prinsa intr-un coc, coada sau lasat pe spate cu carare in zig-zag.
sau:
o rochie mulata, dresuri negre, cizme lungi si coafura : intins cu placa sau te poti duce la coafor si sa iti alegi o coafura avantajoasa si frumoasa.
kiss.

4 răspunsuri:
| aleCsandrra a răspuns:

Pai ia-ti o pereche de colanti cu o bluza lunga si cu o pereche de cizme lungi sau ia-ti bluza lunga cu ciorapi si cu cizme lungi sau ia-ti o pereche de pantaloni taiati cu tiul si cu o camasa roz su cu o pereche de pantofi roz sau daca nu cu o rochie cel mai simplu si parul pai depinde daca il ai drept fatil cret sau undulat sau daca il ai cret fatil drept sau prindel intr-o coada intr-o parte sau mai incearca pe internet sa vezi cuafuri.

| Happiness_8100 a răspuns:

Pai poti sa iti indrepti parul, daca doresti poti sa iti prinzi 2 suvite din fata la spate cu o fundita draguta in aceeasi culoare cu imbracamintea.Ai putea purta o rochie neutra(adica ceva gen negru, alb, gri), rochiile simple negre mie cel putin imi plac multhappyiti dau un look foarte elegant. Dar hmm, nu trebuie neaparat sa te imbraci ca la inmormantare, ci ceva mai fin si discret, o rochita alba ar fi draguthappy (alegerea culorii iti apartine). Nu te machia prea strident, machiazate delicat.Sa fie natural fa ochii sa straluceasca cu fard de pleoape cafeniu, maro(daca esti brunetica)si de culoarea piersicii sau cappuccino(daca esti blonda, desi dupa poza ta ti se potriveste prima varianta), rimel, futin fard de obraz rozaliu si niste luciu sau un strugurel care sa iti coloreze buzele subtil, o culoare rosiatica(dar nu intensa)sau un roz, dar nu prea deschishappy

Succes si distractie placutahappy

| RoX_6698 a răspuns:

Păi o bluză lungă pentru colanţi mov, nişte colanţi negri şi nişte Ugg' s mov. Dacă ai. Şi la păr ţi'l ondulezi şi îţi pui un mic accesoriu, ex o clamă în formă de nasture.

| ραтяίcία a răspuns:

Iti poti face o coada spicwinking
haine... o pereche de blugi cu o bluza
iti poti pune o palarie sau niste manusi
eu prefer sa ma imbra foarte simplu si sa imi pun accesorii prin care sa'mi arat personalitatea:d
bafta!