| DenisukuDeniii a întrebat:

Heyhappy! Imi explica si mie cum sta treaba cu Jurnalele Vampirilor de l.j.Smith, adica cate volume sunt, daca pot sa le cumpar din Carrefour sau de la alt magazin si cam cat ar costa o carte. sau daca pot sa dau comanda la revista Bravo (stiu ca le avea la vanzare in vara).Dau fundahappy Merci:*

1 răspuns:
| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Jurnalele vampirilor este impartit in 10 volume:
1 - The Awakening
2 - The Struggle
3 - The Fury
4 - Dark Reunion
5 - The Return: Nightfall
6 - The Return: Shadow Souls
7 - The Return: Midnight
8 - The Hunters: Phantom
9 - The Hunters: Evensong
10 - The Hunters: Eternity
Din carrefour nu stiu daca le gasesti, mai bine cautale la alt magazin.Acum la pret depinde din ce magazin le ei, daca ar fi sa imi dau cu parerea poate ar costa un volum in jur de 20 sau 30 si ceva de lei.
O zi buna!