| anonim_4396 a întrebat:

Heyhappy Imi puteti spune niste jocuri gen lady popular sau miss bimbo? Funda +voturi:*

Răspuns Câştigător
| IngerAlb a răspuns:

Jojo's Fashion Show,, SuperSecret, SmallWorlds, Kudilife, Wooz World
Super Secret
Imvu
http://www.superfashionstars.com/
It Girl
www.zwinky.com
www.imvu.com
www.ourworld.com
www.kaneva.com
si mai sunt dar cu animalute ( tot asa sa te plibi sa castigi bani sati cumperi mobilier sau haine ) :
www.clubpenguin.com
www.pandanda.com
www.superpokepets.com
www.chobots.com
www.franktownrocks.com
bimbo,imvu,ourworld,stardoll,zwinky,kaneva,clubpenguin,pandanda,superpokepets,chobots,WoozWorld,UbiWorld,secret city, super fashion star. VSide
SuperSecret
Twinity
FooPets
Sims
Second Life
OurWorld (love struck)
MissBimbo
Metin2
DragonFable
Clubpenguin
sper ca ti-am fost de folos;;)

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Te poți uita și aici, www.ejocuri.ro
Pa, pa.

| Sunnyツ a răspuns:

It Girl!