| pamparam20 a întrebat:

Hey imi spuneti va rog niste chestii de pus pe wall la facebooku prietenilor ceva in gunu :`` E mai bine sa pierzi timpul cu prietenii, decat sa-ti pierzi prietenii
cu timpul! De aceea eu imi pierd timpul cu tine, pentru ca nu vreau sa
te pierd cu timpul. Pune asta pe peretele a 10 prieteni. Daca primesti
10 inapoi inseamna ca esti un prieten foarte bun.♥`` va rooogg cat mai multe si mai faine sau poate le pot gasi pe vreun site... dau funda pentru cele mai faine kiss multumesc

Răspuns Câştigător
| Sოﺁℓε a răspuns:

CEAU! :** Fa`mi te rog o favoare `, sa nuuh mai vorbesticu mNne sau sa imi comentezi pozele sau sa imi trimitSi mesaje!
Scuze dar dentistul meoh mi-a zis sa stau departe de lucruri dulci ca tNne ( crede`ma estifoarte foarte dulce! )
Ai primit panica? smug
Publica acesth mesaj pe peretele a 10 persoane pe care le iubesti! love struck
Sper ca sunTTh una dintre ele! :d ♥ ♥ rolling on the floor)
asta a pus-o o tipa pe peretele unu coleg.