| MUFFIN0000 a întrebat:

Hey.Impreuna cu clasa am hotarat sa ne facem cadouri reciproc iar eu am picat pe o fata.Ea are 15 ani,e putin mai baietoasa, fumeaza si e mai spontana.Ce ar trebui sa ii cumpar pana in 20 de lei?

8 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un pachet de țigări sigur ar face-o fericită.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Mi-ai luat cuvintele din gura laughing

| MUFFIN0000 explică:

Diriga a zis ceva serios happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Data viitoare te las pe tine primul laughing

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

laughing de fapt prima laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru justanotheruser99):

Ups laughing Scuze! Bine ca ai zis.

| justanotheruser99 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu-i nimic, mi se mai intampla rolling on the floor

| Nemessys a răspuns:

Machiaj. Adica serios. 99. 999999% din fete folosesc machiaj cu tona. Ea a fi una din acel 0. 00001% care nu foloseste machiaj? Mm. cam greu de crezut. Ia-i si tu un parfum, font de ten, ruj, c*cat e ala care se da pe gene, idk. Gasesti tu. happy. Si, ca pretul sa fie de 20 de lei, da-i si un pachet de tigari, dar nu de fata cu diriginta. Mult noroc!