| annutza14 a întrebat:

Va rog ajutati-ma si pe mine....deci sunt in clasa a 9a si diriginta a propus sa ne cumparam cadouri de craciun reciproc, mie mia picat un baiat sa ii cumpar si...nu stiu ce:O! HELPP! DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Nu a răspuns:

Pe langa faptul ca ideea mi se pare cretina, ca trebuie sa dai cadouri persoanelor de care iti pasa, nu sa fii obligata.
Incearca intai sa aflii ce-i place (ce hobby-uri are, ce face in timpul liber), ca poate e. eu stiu. skater si asa poti sa-i iei ceva legat de asta. Sau poate-i plac jocurile pe PC si ii iei unul.
Altminteri, treci la o solutie clasica: parfum!

3 răspunsuri:
| Wehes a răspuns:

Un pachet de tigari laughing ( daca fumeaza )
Un Parfum thinking ( spray ) =)
Nu mai am idei :O

| RuxyzLOL a răspuns:

Deci...ai putea sa-i cumperi un omulet de zapada care se aprinde si lumineaza...nu neaparat ceva specific unui baiat, ca nu imi vin ideilaughing Ceva simbolic de Craciun. big grin sau mai tragi cu urechea prin clasa si te inspiri! FUNDA?:3

| Iulia_Iullya_1998 a răspuns:

Poti sa ii cumperi un ceas