| MUFFIN0000 a întrebat:

Heyy.Impreuna cu clasa am hotarat sa ne facem cadouri reciproc iar eu am picat pe o fata.Ea are 15 ani, e putin mai baietoasa, fumeaza si e mai spontana.Ce ar trebui sa ii cumpar pana in 20 de lei,trebuie ceva serios(nu tigari,durex,tampoane, etc happy )?

Răspuns Câştigător
| Pizzaislife a răspuns:

O pereche de papuci pufosi de iarna si o ciocolata

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dulciuri.
Sau o umbrela.

| sasa1sasa1sasa1 a răspuns:

Fumeaza la 15 ani?
Da-i o carte de sanatate care sa o convinga sa renunte la fumat.

| Graceee a răspuns:

Cum a răspuns si sasa1sasa1sasa1 nu cred ca e normal... poți sa iei o brățara, o bluza...nu stiu si eu am o colega asemănătoare, si cam astea-i placlaughing
Mult succes! 1!