| Octavian007 a întrebat:

Trebuie sa facem schimb de cadouri intre elevi la scoala de craciun si mi-a picat o fata rebela care fumeaza si nu stiu ce sa ii cumpar de 30 35 lei
Ceva sugestii?

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Sunt cam putine detalii, fi atent daca poarta bujuteri, sua esarfa ai putea sa ii cumperi ceva ins piritul craciunului sau de ce nu un pachet de tigar si o bricheta mai smechera.Sau intreba o colega de care e ea mai apropiata ce sa ii cumperi sau sa te ajute cu cadoul.

| fotomatic a răspuns:

Cauta o fotografie cu ea, cu voi sau cu formatia ei preferata si fa-i o cana personalizata. Uita-te pe aici: http://www.epersonalizari.ro/

| RKFloryyST a răspuns:

Ar merge de exemplu un medalion, bratara...sau poate o caciula Jamaicana smug cred ca o sa ii placa