| Nutzlos a întrebat:

Hey, In seara asta din plictiseala butonam telecomanda si m`am oprit la NationalTV unde era "Iubire interzisa" de obicei nu prea ma uit, dar era acolo un tip foarte dragut se numea dragos parca...stie cineva cum pot sa fac rost de hi5`ul lui?

5 răspunsuri:
| M3lania a răspuns:

Si era el cu o fata pitica rau, nu?laughing

| Nutzlos explică:

Bebvelusha yawn... Dar daca nu poti face rost de hi5`uri si id`uri ...atunci cum de se gasesc ateatea id`uri si hi5`uri de la comanda la mine, anyway ideea e ca poate sa vada asta cineva care ii stie hi5`u yawn.

| Nutzlos explică:

Bebelusha*

| BaByTzZa a răspuns:

laughing wowlaughing sincer dk il vzi pe unu la tv happy tu crezi ca bati din palme sh ai id e un simplu actor care joka in diverse emisiuni. sh app nu cred ca ai cum sa fki rost d hi5'ul luiwinking ca dk am sta asa sa ne uitatm la toti si eu as vrea id sh nr la multi de la tvwinking

| Wooddy a răspuns:

Daa, dragos:X in chema care era cu pitica aia, vreau si eu hi5 lui :X