| XanderLightBow a întrebat:

Hey m-am uitat mai devreme la " romanii au talent " . V-ai uitat ?
Cine stie cum sa-mi fac parul ca cel al lui Smiley , ma refer la marimea parului , adica cum sa ma tund ca sa-mi arate ca al lui . ( Sunt baiat , 12 ani ) .

CEL CARE IMI SPUNE CUM SI ARATA CAT MAI ASEMANATOR PRIMESTE FUNDA !

1 răspuns:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Cred ca ar trebui sa faci o poza pe net, la parul lui, mergi cu poza la salon, si acolo o sa te tunda exact asa.
Bafta!