| anonim_4396 a întrebat:

Hey!
Prietena mea cea mai buna s-a suparat pe mine pentru simplu fapt ca eu am prieten si ea nu are. Si nici nu inteleg de ce. Este frumoasa, desteapta, amuzanta iar toti baietii intorc capul dupa ea. Ea este timida si nu ii baga in seama. Dar ei cand o vad, se uita toti dupa ea.
Nu stiu cum sa o ajut. Prima oara am crezut ca ii place de prietenul meu dar ea a spus ca nu ar putea sa-mi faca asa ceva doar ca se simte foarte rau cand eu ies cu prietenul iar ea nu are un iubit.
Cum as putea sa o ajut? Ce ar putea face sa aiba un prieten, caci imi pare rau pentru ea, totusi e frumoasa, arata bine si e si desteapta. p. s:Are 15 anibig grin

2 răspunsuri:
| Nam a răspuns:

Pai trebuie sa se descurce singura. happy adica nu vrea nici un baiat sa fie cu ea? Poate ea nu accepta ori ce gen de baieti... Daca vrei lasa id ei. laughing

| RaUlBoY a răspuns:

Fa'i cunostinta cu un tip de care sa ii placa si cam de 16 aniwinking