| Mitsuko a întrebat:

Hey prieteni!
Deci o prietena de a mea m-a invitat sa dorm la ea.Și..Eu sunt genul ăla de fată "Creepy,, Dacă mă invita nu pot rata șansă să o sperii de sa nu doarmă toată noaptea deeeci as vrea sa îmi dați idei! Dacă tot sunt la subiectul ăsta pot sa intreb și pentru unele farse de Halloween? AS fi foarte fericita dacă as putea sa o sperii mai ales ca petrecerea e pe 29 și Halloween ul e pe 31. Aproape xD
Deci Multumesc foarte mult! FUNDA! Pup

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

Fa te ca te sufoci si cazi pe jos.O sa sperii toata casa asalaughing

| RGabriela a răspuns:

Mai intai pune un film horror, dar care implica oglinzi, in genul legendei bloody mary, cu pretextul ca e Halloween si ar fi tare sa vedeti un film laughing apoi, cauta un joc din acesta creepy in oglinda, si "joaca.l'' de fata cu ea. Sau poti inventa unul daca iti e frica de cel "real". Asteapta sa adoarma, scrie cu ceva pe oglinda in care ai facut jocul(ruj, de exemplu) ceva creepy, incepe apoi sa faci zgomote, si in momentul cand auzi ca ea s.ar trezi din cauza sunetelor, ascunde.te, si asteapta.i reactia laughing