| Narcysa a întrebat:

Hey, prieteni! Mie imi place de un baiat care e in clasa cu mine si e dragut. Voi ce ati face ca sa va remarce mai mult? Sa ii spuneti... dar doar prin unele gesturi ca simtiti ceva pentru. el?
Fundita...va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| Razvan a răspuns:

As vorbi cu el pe mess, l-as invita in oras cu gasca sau cu alti colegi, as incerca sa il cunosc mai binehappy

3 răspunsuri:
| georginika a răspuns:

Pai ai putea sa te muti in banca cu el.sa va ajutati la teme.

| 1112 a răspuns:

Pai vorbeste des cu el...

zambeste`i si priveste`l in ochiwinking

| Alexia_4275 a răspuns:

Te inteleg perfect si eu am aceeasi problema. Fa-ti curaj si intreaba-l daca te place o sa iti raspunda. Dar daca tie frica intreaba-l despre chesti care ii plac. Incearca sa gasesti chestii pe care le aveti in comun.