| Patorishia a întrebat:

Hey prieteni! Zilele astea m-am uitat la niste filme cu adolescenti si am vazut clasicul: fata populara vs ratata.
Sincer voi ce ati alege? Sunt curioasa deoarece inca putin si voi merge la liceu si sper sa-mi gasesc sufletul perechelove struck dar si sa ma simt mai bine.
Deci sunt 3 tipuri de fete.
1) Fata petrecareata, frumoasa cu corp perfect care vrea sa se dea mare in fata prietenilor, foarte populara, are un grup mare de amici.
2) Fata plinuta-grasa, care ii place sa cunoasca persoane noi, incearca sa se impace cu toata lumea, vesela si sa fie o amica de incredere.
3) Fata mai timida, prietenoasa cu o greutate normala pentru inaltimea ei, cu note destul de bune care e hazlie si amuzanta de felul ei dar cand intalneste noi persoane se pierde si cam trebuie ajutata.

Banuiesc ca v-ati dat seama unde ma clasez ( 2 si 3). happy

1 răspuns:
| Kimy_8371 a răspuns:

Eu cam tot asa ca tine.adica nu sunt foarte timida, in ultima perioada am icneput sa prind tupeu pentru ca mi-am dat seama ca daca nu ai tupeu lumea te calca in picioare. Si eu sunt tot asa o fire prietenoasa si icnerc sa fiu o prietena adevarata. Nu ma consider foarte populara si nici nu vreau sa fiu. Imi poti spune te rog la ce filme cu adolescenti te-ai uitat cacii vreau si eu sa ma uit, caut un film bun de ceva vreme si numa nu gasescbig grin