| DeeaDiamond a întrebat:

Hey, problema cu windows 7! Mama, avea parola de la administrator, iar eu stateam pe un alt cont facut pe win7, unde aveam parola mea, si ea parola ei. Toate bune si frumoase pana si-a schimbat mama parola de la administrator again, si hop a uitat-o!. Nu mai pot face nimic pe windows! Nu imi pot descarca ceva, nu pot sterge ceva, nu pot face nimic din administrator. Am vazut pe yt ca trebuie sa deschid CMD, ceva cu safe mode. chineza pentru mine deoarece nu le am cu astea. Eu ca sa intru in windows 7 nu intru de pe administrator, intru de pe alt user, al meu happy deci in cazul asta, ce e de facut pentru a recupera parola, sau sa o sterg definitiv?! - app, numai am cd de la windows.

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Numai reinstalarea windows-ului poate remedia aceasta problema!
Si win 7 il poti descarca de oriunde de pe net, sau imprumuta de la cineva... Succes!

| DeeaDiamond explică (pentru lpavel):

Imi poti da link ceva, si un tutorial cum sa-l instalez?

| lpavel a răspuns (pentru DeeaDiamond):

Link Da! Tutorial, Nu! Sorry! Iata link-ul de descarcare :
http://getintopc.com/......nd-64-bit/