| zմzմツ a întrebat:

Hey.sall! as vrea si eu un metin cu rate 1000, king la shop, otel, divina, sirius, solara...(si alte epice)intr-un cuvant vreau un metin cu detoate.stiti vreunul? cele mai bune primesc fundita:X:X:angrysi vrg sa imi lasati siteul lor...mzzz anticipat:*)

1 răspuns:
| matei20 a răspuns:

Cauta pe Google,, metin2 dinamik'' si dai pe primul si acolo il downladezi
uita-te la videoclipul primul de pe pagina sa vezi ce smecher e ai clam la shop ai hwang yds bds battle uita-te pana la sfarsit ca mai in colo iti arata funda?