| danielavornic a întrebat:

Hey, salut. Sunt un incepator.
Ati putea, va rog, sa intrati pe acest blog si sa imi spuneti parerea: https://myphotoshop2017.wordpress.com/? M-am straduit mult si cred ca este destul de dragut.
Poate ca imi dati si niste sugestii daca aveti experienta...
Va multumesc.

2 răspunsuri:
| zurick a răspuns:

Ai un mod de a te exprima foarte drăguț.Îmi place cum ți-ai ordonat blogul.M-am abonat.Mult succes! big grin

| HarukoMariusDaniel a răspuns:

Interesant big grin
Incearca sa il promovezi pe Facebook prin diferite grupuri big grin Succes!