| XJulietaaX a întrebat:

Hey...stiti voi vreo modalitate prin care pot face credite pe IMVU? ca nu mai amsad. plsbig grin

Răspuns Câştigător
| GumzZz a răspuns:

Pai mai intai te duci la imvu homepage la earn credites, dupa acolo o sa-ti apara mai multe metode de a face credit dai click pe cea care scrie invite a refer people apoi...click pe invite by email sh o sa-ti apara niste dreptunghiuri unde trebuie sa bagi :
1 casuta trebuie' sa pui emailul prietenului dar emailul sa fie pe yopmail.net ca altfel nu merge
2 casuta trebuie sa pui numele prietenului
3 casuta emailul tau adica cel pe care ai contul actual
4 casuta numele tau
mesajul e optional.
apoi te duci la google unde scrii yopmail.net dai pe primul site sh undeva in stanga o sa-ti apara o adresa copiezi adresa o pui in casuta corespunzatoare de la earn credits sh doar ii completezi tu la final cu " @yopmail.net" ca sa mearga dupa ce completezi toate casutele dai click pe "continue" happy sh gta. Dupa te duci la pagina in care era adresa la yopmail.net sh dai click pe " check inbox"
apoi o sa-ti apara un chenar cu "yes" si "no" sh tu dai click pe yes de 3 ori iar a 3 a oara iti faci contul dupa care rogi pe cineva sati intre pe cont sh sa te invite de 5 ori big grin, mai e prin myyearbook, sh sunt tot felul de oferte big grin