| AldeaDorin a întrebat:

Hey...sunt incepator la cs si vreau sa stiu si eu jocul mai complet(taste, cum schimb arme si alte smecherii)

3 răspunsuri:
| Andru1996 a răspuns:

Uita-te la controale!

| DemonicBlood a răspuns:

Sunt nenumarate "smecherii" in cs. De la buguri pana la trasul in ziduri. Iti recomand sa te antrenezi foarte mult! Eu joc cs de aproape 6 ani si particip in divizaB02 pgl si acest lucru prin foarte mult antrenament. dai in consola: cl_dynamiccroshair 0 / cl_bob 0 /cl_bobup 1 / sensitivity 1. 4 si spor la frage.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum vrei