| Annaa_4696 a întrebat:

Hey.Tot eu. [ Aia mica cu capu mare big hug ] Revin din nou cu alta intrebare.

Am 2 probleme, cu care as vrea sa ma rezolvati :]]. deci :

1.As vrea niste coafuri pentru scoala, dar complicate si rapide. adica sa fie ceva extraordinar si ceva nebunesc rolling on the floor. Dar nu : coada de cal, cozi impletite, cozi normale laughing. ceva mai simpatic. love struck. mai natural. mai nebunesc. mai love struck. tare rolling on the floor

2.La scoala e una care se da in figuri, si ma enerveaza rau de tot.
Cateva replici cu care sa ii raspund si ea sta cu baiatul de care imi place mie. ceva complicat. cum pot fi mai tare ca ea. stii. ma refer sa fiu ceva gen cu o treapta mai sus decat ea.

Cam complicata chestia love struck.

Hai ca v'am pupat :*!
Astept raspunsuri urgent! love struck.

Ciao!

2 răspunsuri:
| Annaa_4696 explică:

Haidii bree!

Nimeni nu rasp? puppy dog eyes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1.Cauta si uh pe net..Nu putem sa stim toti multe coafuripuppy dog eyes Sry cas rea da nu am nici o ideesad 2. Poate ai treaba si te retin eu..sau vezi ca am vazut-o pe mama ta umbland prin gunoi nu te duci sa cauti cu ea? laughing ma mai gandesc eu si iti mai zic laughing