| dbourosh a întrebat:

am inceput sa fac vloguri si chiar nu am mult succes sau multe subscribeuri sau mult likeuri sau etc dar imi place foarte mult sa le fac, ma simt bine si foarte linistit cand fac, dar cred ca oricine ar vrea sa aiba succes, va rog mult cine stie sa-mi dea cateva sfaturi sau mai stiu eu ce, asta este linkul
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

1 răspuns:
| groby1 a răspuns:

Sunt mii de metode, dar tu fiind micut o sa te invat cateva:
1. Pune LINK pe Facebook, Hi5, Messenger, etc.Si spune sa dea LIKE sau SUBSCRIBE.Sau daca ai pus pe facebook spune sa dea like si sa dea mai departe.
2. Vorbeste cu prieteni sa zica prietenilor si tot asa.
3.Suna la o Firma(ATENTIE! COSTA BANI!)
4.Roaga pe cineva(daca stie)
5.Fa-ti reclama pe servere de cs(Counter-Strike), site-uri, forum-uri, etc
Si cam astea ar fi cele esentiale.

P.S-daca vrei sa stii cele secundare(mai grele) da-mi add v.gaby11