| GoBackInFuture a întrebat:

Am nevoie putin de ajutorul vostru, de o parere;). Deci, eu imi doresc de Craciun urmatorul produs : http://www.flanco.ro/......a-13.html. Voi ce parere aveti? Este o investitie buna? Se merita? Nu vreau un PSP de ultima generatie, vreau unul la care sa pot asculta muzica, sa pot juca jocuri bune si sa nu se miste prost sau sa se blocheze. Daca aveti unii dintre voi produsul, cu atat mai bine, spuneti-mi cum se comporta :D Multumesc mult oricarui raspuns ajutator :)

3 răspunsuri:
| CannbalCorpse a răspuns:

Are veicnul meu, m-a invitat pe el si l.am vazut e genial şi eu vreau să imi cumpar. Sper că te.am ajutat! O seară bună!

| Samurah a răspuns:

Merita,m-am interesat, am cautat pe net, am vazut ca vine cu fifa 2013 pe el, eu zic ca merita, raportul calitate-pret este perfect.
Bafta.