| Pikachu175 a întrebat:

Am niste probleme si o sa merg la un psiholog. Pentru cine a mai fost cum este acolo? Vreau detalii big grin

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu o sa te ajute prea mult experienta altora, pentru ca nu toti psihologii sunt la fel. Eu am fost la doi cand eram mic, dar erau total diferiti.
Cu primul nici n-am vrut sa comunic prea mult si amandoi parca abia asteptam sa se termine sedinta si sa scapam unul de celalalt.
Cu al doilea a fost altfel, pot zice ca m-a ajutat destul de mult sa stau de vorba cu el.
Oricum, nu ai de ce sa iti faci probleme in legatura cu ce o sa fie acolo.

| Anonimă1666 a răspuns:

Bună! Depinde ce probleme ai,psihologul te va ajuta, o sa iti fie ca un/o prieten/prietenă mai mare. happy Acolo sunt niste camere, depinde. exista si psiholog pentru copii si pentru adulti. Un psiholog te va lua intr-o camera, te va intreba ce probleme ai, si o s aiti spune anumite lucruri. Baftă!

| Madalina0011 a răspuns:

Cand am fost eu era chiar frumos.Mergeam dupa scoala, ma intreba ce am mai facut in timpul saptamanii, ce nu mi-a placut, iar apoi rezolvam problemele pe care le aveam prin jocuri si chestii optimiste happy