| Anamaria28491 a întrebat:

Hey TPU! Am o intrebare deci sa incep asa de ce mi se face rosu in jurul buzelor si ma ustura dupa ce ma sarut cu un baiat? Gen prima oara mi s-a intampla cand am avut primul sarut si gen era cu limba si mi s-a intamplat la fel dupa cateva clipe aveam buzele rosii si ma usturau dar nu prea am bagat de seama crezand ca nu stiu are baiatul ala ceva si na. Dar acum azi m-am mai sarutat cu un baiat tot asa cu limba gen si mi s-au facut la fel si mentionez ca sarutul asta de azi nu mai e primul sarut. Deci la mine este problema si is curioasa de ce si daca vi s-a mai intamplat si voua.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E herpes... gen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim_4396):

Herpes de două ori, gen?

| darrio2007 a răspuns:

Ai buzele sensibile. Nu este anormal.

| BaiatCuPmareSiMultaS a răspuns:

Poate nu ar trebui sa faci asta cu orice baiat. Cauta despre herpes ca poate asta e.