| ღSexyღGirlღ a întrebat:

Ati avut primul sarut (cu limba)? Cand? Cu cine? Unde? Cum a fost?
Eu l-am avut anul trecut la 15 ani (acum am 16). A fost cu baiatul perfect cu care eram impreuna de la 13 ani. Ne-am mai sarutat pana atunci dar doar cu buzele. Amandoi eram "noi" la asa ceva. Inca mai sunt impreuna cu acel baiat.
Cel mai romantic raspuns Funda!

6 răspunsuri:
| Visecolorate a răspuns:

Primul sarut a fost la 14 ani juma a fost tare dragut...cu primul meu prieten. Ne despartisem si el imi spusese ca vrea sa ne impacam. Si ne; am intalnit (intr'o noapte de octombrie cu luna plina day dreaming, pe la 22 cred) dar niciunul din noi nu spunea nimic. Cand am vazut ca nu spune nimic i'am zis ca eu plec si mi-a cerut telef si nu mai voia sa mi'l dea inapoi ca sa nu plec. Si apoi mi-a spus sa il pup daca vreau telef. Si cand am vrut sa'l pup el s-a ridicat (statea pe o banca, iar eu ma ridicasem sa plec) si m'a luat in brate si m'a sarutat Eram :O ca intr; un vis. A fost tare dragut. Tin minte ca m-am dus acasa buimaca, m-am trantit in pat si am inceput sa visez laughing

| Jigsaw a răspuns:

Nu te priveste.

| Alex4LighT a răspuns:

Eu am 14 si nu l-am avut, astept sa il am cu cineva specialbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce frumos!:X Mai rar sa ai o relatie asa, de lunga durata de la o varsta frageda! Multi inainte!:* Si in legatura cu primul saurt.da l-am avut in jur de 13-14 ani, prin clasa a 7-a de fapt...dar nu ma bazez niciodata ca primul e de neuitatlaughing Chiar pot fii unele mult mai faine si mai speciale decat primul!

| Pissicuts a răspuns:

Primul sarut fratuzesc a fost la 13 ani, la fel cu baiatul potrivit, si acum suntem impreuna de 1 an si 2 luni! Ne iubim.Nu trebuie neaparat de fiecare data cand va sarutati sa fie frantuzesc. Din cate stiu eu asta mai mult de excita.

| FetitaUnuiBaietel a răspuns:

Poi,am 14 ani si sint cu un baiat de trei luni si este prima relatie serioasa si inca nu am avut primul sarut, nu stiu cum unde, si cind sa o fac.