| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema stresanta. Sunt in clasa a 8 a [ acum termin si merg la liceu ] si imi place de un baiat de clasa a 6 a! straight face Si nu stiu ce sa fac. E chiar foarte dragut si e inalt. Arata de a 8 a. E chiar mai inalt ca mine. Sa ii spun ca`l plac sau sa o las balta? E varsta o problema?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| LoveForShania a răspuns:

Sincer, daca iti place de el, incearca sa comunici cu el printr`o colega de a lui. Spune-i sa iti dea id lui sau nr lui de telefon.
Si intai intreaba`l pe el daca te place, ca daca nu te place, nu mai are rost sa ii zici ce simti tu atata timp cat el nu simte nimic pentru tine.
La scoala nu o sa va mai vedeti foarte mult, pentru ca tu termini mai repede.
Succes!

| DakotaRoyse a răspuns:

Las-o baltă! La vârsta asta diferenţa dintre voi e cât Marele Canion! Plus, dacă tu mergi la liceu, sigur o să găseşti şi acolo un tip înalt, şi oh, ce frumos.