| amdr001 a întrebat:

DAU FUNDA am o intrebare la care nu prea stiu cum sa imi raspund nici mie si sa nu imi ziceti raspunsuri gen: dupa cum iti zice inima sau ce crezi tu, de genu asta... uitati si intrebarea: imi plac 2 baieti super draguti, si ei p mine, unul e in clasa cu mine si celalalt e in cealalta clasa de-a 8a cum ar fi cel din clasa d la mine e cu putin mai mare ca mine, nu cu mult, ffff dragut, iar celalalt din cealalta clasa poarta ochelari dar e super de treaba ca si celalalt, mult mai inalt, mult mai inalt adica si chiar ffffff dragut :X insa problema e ca si eu port ochelari, nu va temeti, k nu arat nasol si nu is tocilara de-aia dar nu stiu cum mi-ar sta cu cel cu ochelari de exemplu daca as fi cu el ce ziceti? cum vi s-ar parea daca ati purta ochelari si partenerul si el ar purta? nu stiu dar tin mult la ei 2 :X ba chiar imi place mai mult de cel cu ochelari dar ati inteles voi care ii faza... nu stiu cum am arata aman2

Răspuns Câştigător
| Th3RiP a răspuns:

Eu cred ca o sa aratati dragut amandoi cu ochelari dar nu conteaza parerea cerlorlati decat a voastra tongue eu te sfatuiesc sa fii cu celalalt din a8a,cel mai inalt ffffff dragut si cu ochelari laughing

| amdr001 explică (pentru Th3RiP):

laughing aman2 is de'a 8a oricum... laughing)) oricum mersi la toti laughing)

| Th3RiP a răspuns (pentru amdr001):

Stiu ma refeream cel de a8a din clasa cealalta nu cel din clasa ta.

| amdr001 explică (pentru Th3RiP):

Aha... mersi happy

9 răspunsuri:
| Manfred a răspuns:

Daca te intereseaza cum ati arata impreuna, inseamna ca nu prea ai sentimente fata de ei ci esti doar plictisita, sau stiu si eu, excitata...

| amdr001 explică (pentru Manfred):

Nu ii vb de asta... dar is 2 si nu stiu care si cum... simt ca am sentimente egale dar totusi ma gandesc si cum am arata impreuna straight face ii complicat laughing) cu cel fara ochelari stiu sigur ca am arata bine laughing) si nu is plictisita deloc tongue laughing)

| Th3RiP a răspuns (pentru amdr001):

Totusi ochelarii sunt doar un accesoriu care poate fii inlocuit cu lentile asa ca oricum ati arata fain happy

| IanSomerhalder a răspuns:

Cu siguranta cel cu ochelari, pentru ca nu sunteti in aceeasi clasa..., e chiar stresant sa st cu cineva de la tine din clasa, o sa te plictiseti repede de el, te-am pupat, ai grija d tine si sa-mi spui p care l-ai aleswinking

| sfeklasfekla a răspuns:

Du-te la cel fara ochelari daca zici ca e si mai plus de asta poate este si mai dragut acum e varsta cand nu trebuie sa ai o relatie stabila poti fi intai cu unu dupa cu celalat si vezi care ti-a placut mai mult

| gabrielgp a răspuns:

Buna si eu sunt baiat, trimite o poza cu tine si o sa iti zic rasunsul imediat.